Poszukiwany złapany z narkotykami

Łosiccy kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary w zakładzie karnym. W jego domu znaleźli narkotyki. 34-latek trafił do zakładu karnego.

Łosiccy kryminalni zajęli się sprawą 34-letniego mężczyznę, poszukiwanego w celu odbycia kary w zakładzie karnym. Szybko namierzyli jego miejsce pobytu na terenie gminy Sarnaki. Gdy funkcjonariusze weszli do domu, mężczyzna próbował się ukryć za drzwiami łazienki, a w pomieszczeniach wyczuwalny był zapach marihuany.

W odzieży należącej do poszukiwanego policjanci znaleźli woreczki strunowe z zawartością marihuany, mefedronu i amfetaminy, a na terenie posesji kilkanaście krzaków konopi, część z nich ukryta była w studziennych kręgach. 34-latek został zatrzymany i trafił do zakładu karnego. Teraz, oprócz kary za wcześniej popełnione przestępstwa, poniesie odpowiedzialność za posiadanie narkotyków i uprawę konopi.

Dodatkowo w zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Oszustwo
10 maja 2022 r. nieznany sprawca przesłał wiadomość mailową do 41-letniej mieszkanki Łosic, dotyczącą realizacji płatności za zakup na jednym z portali ogłoszeniowych. Sprawca poprosił pokrzywdzoną o potwierdzenie zamówienia, podanie danych do rachunku bankowego i po uzyskaniu loginu i hasła wypłacił z jej konta prawie 3 tys. złotych.

Czytaj dalej: Poszukiwany złapany z narkotykami – Łosice – portal społeczności powiatu łosickiego (losice.info)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *