Odkryj niezwykłe Mazowsze – dołącz do akcji #PoznajcieMojeMazowsze 2024

Czy wiemy już wszystko o Mazowieckiem? To niemożliwe! Największe polskie województwo nadal skrywa mnóstwo tajemnic i zaskakujących, nieodkrytych miejsc. Wciąż istnieją zakątki znane jedynie nielicznym odkrywcom, a co więcej, nieustannie powstają nowe atrakcje.

Pojawiają się zadziwiające parki tematyczne, gospodarstwa turystyczne oferujące wyjątkowe doświadczenia oraz odnawiane zabytki, które przez dziesięciolecia były zapomniane. Te miejsca zyskują nowe funkcje i tchną nowe życie w historię regionu. Mazowsze to także nowe opowieści i powstające wokół nich gorące atrakcje turystyczne.

Akcja #PoznajcieMojeMazowsze 2024

Wiele z tych niezwykłych miejsc wciąż czeka na odkrycie. Właśnie dlatego Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna rusza z akcją #PoznajcieMojeMazowsze 2024. Celem jest dotarcie do tych wyjątkowych zakątków i opowiedzenie ich historii całej Polsce. Wyposażona w światło reflektora, kamerę i obiektyw, ekipa MROT jest gotowa, by odkrywać i promować najpiękniejsze miejsca Mazowsza.

– Akcja #PoznajcieMojeMazowsze to inicjatywa, która pokazuje, jak wiele pięknych i nieznanych zakątków kryje nasze województwo. O takich miejscach na Mazowszu wiemy naprawdę bardzo dużo, ale wciąż pozostaje wiele do odkrycia. Miejsca te nieustannie się rozwijają i co roku powstają nowe. Jednak w tym projekcie najważniejsi są ludzie, którzy stoją za tymi historiami. To oni są prawdziwymi bohaterami naszej akcji. Jestem przekonana, że tegoroczna edycja przyniesie niesamowite odkrycia i wspaniałe osoby, które zasługują na uwagę całej Polski – mówi Izabela Stelmańska, Prezes Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Jak wziąć udział?

– Chcemy, abyście to Wy byli naszymi przewodnikami po Mazowszu! Wystarczy, że napiszecie do nas, dlaczego powinniśmy odwiedzić zaproponowane przez Was miejsce. Opiszcie je w pięciu zdaniach, dodajcie kilka zdjęć i wyślijcie wiadomość na profilu Moda na Mazowsze na Facebooku i Instagramie. To proste! Nasz kamper jest gotowy do podróży, a my z niecierpliwością czekamy na Wasze zgłoszenia. Zapraszamy do współtworzenia treści i serwisu Moda na Mazowsze – zachęca Dorota Zbińkowska, Dyrektor Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Co Dalej?

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 10 miejsc, które najbardziej nas zachwycą i wzbudzą naszą ciekawość. Odwiedzimy je w czasie wakacji i stworzymy reportaże, które opublikujemy na naszych portalach społecznościowych i serwisie Moda na Mazowsze. Chcemy, aby te miejsca zyskały należną im uwagę i stały się znane nie tylko lokalnie, ale i w całej Polsce.

Aparaty w dłoń, opiszcie swoje odkrycia i przyślijcie je do nas. Razem stworzymy coś niezwykłego! Serwis Moda na Mazowsze i nasze media społecznościowe czekają na Wasze zaproszenia!

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 31 lipca. Akcja trwa do 31 sierpnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *