Rejonowy Przegląd Kultury Młodzieży Czerwonokrzyskiej w Przysusze

Na scenie Domu Kultury w Przysusze wystąpili młodzi artyści reprezentujący szkoły powiatu przysuskiego i tak uczcili Światowy Dzień Czerwonego Krzyża. Był to jednocześnie jubileuszowy, XX Rejonowy Przegląd Kultury Młodzieży Czerwonokrzyskiej.

XX Rejonowy Przegląd Kultury Młodzieży Czerwonokrzyskiej odbył się w Przysusze

Na scenie pojawili się młodzi recytatorzy, piosenkarze, tancerze z całego powiatu. Imprezę zorganizował Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Przysusze, przy pomocy Domu Kultury w Przysusze. Uroczystość otworzył Prezes OR PCK Franciszek Filipczak, który powitał zaproszonych gości, dyrektorów szkół i nauczycieli, młodzież szkolną oraz rodziców. Następnie uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności.

Na jubileuszowej uroczystości spotkali się wolontariusze, uczniowie, nauczyciele, dyrektorzy szkół, osoby wspierające działalność PCK, aby wspólnie uczcić to wyjątkowe wydarzenie. Uroczystość rozpoczęła się odczytaniem życzeń przekazanych przez Burmistrza Gminy i Miasta Przysucha na ręce Franciszka Filipczaka Prezesa Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Przysusze, organizatora wydarzenia…

Czytaj dalej: Rejonowy Przegląd Kultury Młodzieży Czerwonokrzyskiej w Przysusze | Echo Dnia Radomskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *