Wakacje pod żaglami z ZYGZAKIEM

Marzysz o wakacyjnej przygodzie, chcesz spędzić 9 wspaniałych dni i poznać nowych ludzi? Związek Gmin Zalewu Zegrzyńskiego zaprasza do udziału w szkoleniu żeglarskim przygotowującym do egzaminu na patent Żeglarza Jachtowego.

Bezpłatne szkolenie dedykowane jest mieszkańcom Gmin Zalewu Zegrzyńskiego. Aby wziąć w nim udział, trzeba spełnić dwa wymagania:

  • minimalny wiek uczestników 14 lat;
  • status mieszkańca jednej z gmin (Dąbrówka, Jabłonna, Legionowo , Nieporęt, Serock, Radzymin, Wieliszew).

Mamy dla Was dwa terminy szkoleń: 4 lipca – 15 lipca 2022 (termin szkolenia z egzaminem, minimalny wiek 14 lat) w godzinach 9:00 do 17:00 18 lipca – 28 lipca 2022 (impreza szkoleniowo -rekreacyjna dedykowana dzieciom od 12 lat bez egzaminu).

Opłata za szkolenie obejmuje udział w 10-dniowym kursie, wyżywienie oraz egzamin. Jedyna opłatą, jaką ponoszą uczestnicy to wpisowe, które wynosi 350 zł.

Aby wziąć udział w kursie prosimy o zgłoszenia na adres: zgzz@wp.pl

Podając w wiadomości imię i nazwisko uczestnika, wiek, zamieszkałą gminę oraz wybrany termin kursu. Informujemy, że liczy się kolejność zgłoszeń, a każdy kursant, który weźmie udział w szkoleniu, zgadza się na upowszechnienie wizerunku w celach promujących Związek Gmin Zalewu Zegrzyńskiego.

Źródło: Wakacje pod żaglami z ZYGZAKIEM – Miasto Legionowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *