Wybierz pomysł na biznes. Targi Franczyza 2022

Targi Franczyza, które odbędą się w dniach 20-22 października 2022 r. w Pałacu Kultury i Nauki, to 3 dni spotkań biznesowych, kilkaset konceptów franczyzowych i tysiące przedsiębiorców zainteresowanych otwarciem własnej firmy pod znaną marką. Odwiedź 20 edycję Targów Franczyza 2022 i wybierz sprawdzony pomysł na biznes!

Swój pomysł na firmę prezentują tu przedstawiciele znanych marek z kraju i zagranicy, którzy aktywnie szukają przyszłych franczyzobiorców. Odwiedzający mają do wyboru licencje sieci franczyzowych z kilkunastu branż.

Listę firm do wyboru znajdziesz na franczyza.pl

Targi Franczyza w Pałacu Kultury i Nauki to okazja do bezpośrednich spotkań z przyszłymi partnerami biznesowymi i możliwość pogłębienia wiedzy o franczyzie podczas Forum Własnego Biznesu. Partnerem Strategicznym Targów Franczyza w 2022 roku jest Żabka.

Największe Targi Franczyzy w Europie Środkowo-Wschodniej odbywają się w reprezentacyjnej części Pałacu Kultury, zajmując wszystkie sale na parterze.

Przez trzy dni przedsiębiorcy mają okazję przeprowadzić dziesiątki rozmów, na podstawie których zdecydują o wyborze najlepszego dla siebie pomysłu na biznes. Podczas indywidualnych rozmów na stoiskach kandydaci na franczyzobiorców dowiedzą się, co zapewniło sukces rynkowy oferowanego konceptu, jaka jest wymagana kwota inwestycji i na jaki rodzaj wsparcia może liczyć przedsiębiorca decydując się na współpracę z franczyzodawcą.

Targi Franczyza w Warszawie to:
⇒ Sprawdzone pomysły na biznes w każdym przedziale inwestycyjnym;
⇒ Spotkania z franczyzobiorcami, którzy opowiedzą o swojej współpracy we franczyzie, m.in. McDonald’s, Żabka, Stava, Sweet Gallery, Biesiadowo;
⇒ Ponad 80 wystawców z Polski i z Europy;
⇒ 20. edycja największych targów franczyzowych w Europie Środkowej;
⇒ Wykłady i spotkania na forum edukacyjnym przez 3 dni targów.

Patronat nad wydarzeniem objęła Warszawska Izba Gospodarcza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *