Wyszków. Marihuana w plecaku, 17-latka w bagażniku. Kierowca zatrzymany

atrzymany do kontroli drogowej w Wyszkowie (Mazowieckie) 19-letni kierowca nie potrafił ukryć zdenerwowania. W plecaku miał marihuanę, a w bagażniku 17-letnią koleżankę. Zostanie ukarany za posiadanie narkotyków i przewożenie nadmiernej liczby pasażerów – poinformowała policja.

Wyszkowcy policjanci poinformowali o nietypowym wyniku rutynowej kontroli drogowej. 19-letni kierowca został zatrzymany po znalezieniu w jego plecaku marihuany. W bagażniku samochodu, którym jechał, funkcjonariusze odkryli 17-letnią dziewczynę. Nie zmieściła się ona do samochodu, gdyż jechało nim już 5 osób.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę 13/14 maja na ulicy Strażackiej. 19-letni mieszkaniec gminy Wyszków został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Wyszków. 17-latka w bagażniku samochodu. Policjanci zdumieni

Zdarzenie zrelacjonował PAP rzecznik wyszkowskiej policji kom. Damian Wroczyński. Stwierdził on, że po zatrzymaniu do rutynowej kontroli kierującego peugeotem funkcjonariusze, widząc nerwowe zachowanie kierowcy, stali się podejrzliwi. Postanowili więc dokonać szczegółowej kontroli.

Ku ich zdumieniu w bagażniku znajdowała się 17-letnia pasażerka. Mundurowi sprawdzili również plecak kierowcy, w którym znaleźli torebkę foliową z marihuaną – powiedział Wroczyński…

Czytaj więcej: Wyszków. Marihuana w plecaku, 17-latka w bagażniku. Kierowca zatrzymany | Wiadomości Radio ZET


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *